Fandom

GTA wiki

The Fleeca Job

1 764pages on
this wiki
Add New Page
Vitalap0 Share

Ad blocker interference detected!

Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

KÜLDETÉS
Gta5kuruma.jpg
A csapat a betörés előtt
Játék: Grand Theft Auto Online
Küldetést adja: Lester Crest
Helyszín: Chumash
Szereplő(k): 2 GTA Online főszereplő
Előkszületek ára: $5,750 (Easy)
$11,500 (Normal)

$15,812 (Hard)
Első alkalommal ingyen van.

Cél: Safety Deposit Box 167
Sikertelen, ha:
Ha a Cargobob nem tudja felvenni a kocsit a hídon

A csapat kifogy az életből
Egy szemtanú meghal
Banki alkalmazott megnyomja a riasztót.

Jutalom:
$57,500 (Easy)
$115,000 (Normal)

$158,120 (Hard)

Elérhetővé teszi: Prison Break
Kuruma
Kuruma (Armored)
Gas Mask
Head for Heists Jutalom
Feltétele: Fleeca Job - Kuruma

The Fleeca Job az első Heist, a Fleeca Job fináléja a Grand Theft Auto Onlineban.

LeírásSzerkesztés

Lester Crest megbízásából egy két játékosból álló csapatnak kötvényeket kell ellopnia a 167-es páncélfiókból a Great Ocean Highwayen található Fleeca bankfiókból.

Az előészítő küldetések után külön feladatot kapnak: egy kasszafúró (Driller) és egy sofőr (Driver). A Sofőr elviszi a Fúrót a Fleeca Bankhoz a lopott páncélozott Kurumaval, míg a fúró meghackeli a a biztonsági rendszert egy hackelő minijátékkal, amit már az előző küldetésben kipróbálhatott. Itt is három szinten kell feltörni a rendszert, de lényegesen bonyolultabb az útvesztő, mint a próba verzióban. A feltörés után a telefonban új ikon jelenik meg, ami kinyitja a széfet.

Megérkezés után felveszik a maszkjukat és bemennek a bankba.

Míg a Sofőr kilövi a négy kamerát és fegyverrel sakkban tartja a szemtanúkat, a Fúró a széfben fúrja meg a 167-es fiókot.

A fiók feltörése után 3 csillagos körözési szintet kapnak a betörők. A kurumával menekülésbe kezdenek, Lester a Zancudo Bridgehez irányítja őket. Több úttorlaszon áttörve a hídnál egy Cargobob várja a játékosokat, ami az alagút elérése előtt felemeli őket.

Ezután a két játékos egy átvezető videóban látható, ahogy a Tequi-la-la bárban ünnepel.

A küldetés feladataiSzerkesztés

  • Go to Lester's Factory / Menj Lester Gyárába
  • Get in the Kuruma / Szállj be a Kuruma-ba

Driver (sofőr)Szerkesztés

  • Take the driller to Fleeca Bank /Vidd a kasszafúrót a Fleeca Bankba
  • Wait for the Driller to unlock the vault / Várj, amíg a Fúró kinyitja a széfet
  • Put on a mask / Tedd fel a maszkot
  • Enter the bank / Manj be a bankba
  • Take out the cameras / Lődd le a kamerákat
  • Control the witnesses / Tartsd fel a szemtanúkat
  • Go to the Pickup Point / Menj a felvevő ponthoz
  • Drive under the Cargobob / Vezess a Cargobob alá

Driller (kasszafúró)Szerkesztés

  • Go to Fleeca Bank / Menj a Fleeca Bankhoz
  • Unlock the vault / Nyist fel a széfet (a telefonnal)
  • Enter the bank / Menj be a bankba
  • Go to the safety deposit box / Menj a páncélszekrényhez

Elit kihívásSzerkesztés

  • Heist teljesítése 5:20-en belül
  • Egyik játékost sem lövik le
  • Jármű sérülés 6% alatt

Az elit kihívás teljesítéséért plusz $50,000 a jutalom.

Hibák Szerkesztés

  • A PS3 és Xbox 360 verzióban a Cargobob néha mágnes nélkül jelenik meg, így nem tudja felvenni az autót.
    • Ha ekkor a játékos kilép freeroam módba, még fél óráig nem kezdheti újra a küldetést, mert LEster azt mondja, hogy megcsinálta már - de nem fizet érte.

GallerySzerkesztés

ÉrdekességekSzerkesztés

  • Ez a legkönnyebb heist finálé, ahol a "Can't Touch This" trófea megszerezhető - a játékosnak csak arra kell figyelnie, hogy a rendőrök ne lőjék meg.
  • Eddie Toh most először jelenik meg a GTA Onlineban, mint menekülő pilóta, ami azt sugallja, hogy már jóval a GTA V eseményei előtt is együtt dolgozott Lesterrel.
  • A küldetés azon része, ahol a Cargobob felemeli a Kurumát hasonlít a Grand Theft Auto: Vice City Stories High Wire küldetésére. ahol Victor Vance emeli fel egy Maverickkel Diego Mendezt egy Sentinel XS-el együtt A különbség, hogy ott a játékos vezette a helikoptert, míg a Fleeca Jobban a játékost veszik fel.

A Wikia-hálózat

Véletlen wiki